Mobilní číšník

ZRYCHLENÍ OBJEDNÁVEK DO KUCHYNĚ A MÉNĚ OMYLŮ

Spokojený zákazník

MOBILNÍ ČÍŠNÍK ZRYCHLÍ OBJEDNÁVÁNÍ A VY TAK MŮŽETE VĚNOVAT VÍCE ČASU HOSTŮM

Úlohou číšníka je především obsluha hostů a ne přepisování objednávek do pokladního systému a na lístek do kuchyně. Pomocí mobilního číšníka obsluha zpracuje objednávky zákazníků kdykoliv přímo od stolu. Údaje tak zadává pouze jednou, čímž omezíte omyly vzniklé přepisováním. Po zadání se objednávka automaticky vytiskne v kuchyni nebo na baru.

S mobilní tiskárnou za páskem číšník navíc rovnou u stolu hravě vytiskne účtenku. A se zařízením "3v1" dokonce umožní zaplatit kartou, nebo elektronickou stravenkou.

Zjednodušíte tak obsluze práci a zrychlíte proces objednávání. Obsluha tak může za stejný čas obsloužit více zákazníků s menším stresem. Tím získáte spokojenější zákazníky a vyšší tržby.

Co získáte používáním mobilního číšníka?

 • timerRychlejší objednávání. Položky zadáte přímo u stolu a ty se automaticky vytisknou v kuchyni a na baru.
 • euroÚspora času a nákladů na personál. Méně vašeho personálu zvládne obsloužit více hostů najednou.
 • paymentTisk účtenky a platbu kartou přímo u stolu oceníte zejména při obsluze na terase nebo na pláži.
 • touch_appJednoduché a intuitivní ovládání, které vám výrazně ulehčí práci se zaškolením obsluhy.
 • checkJiž žádné omyly a ušlé tržby z důvodu zapomenuté, nebo chybně přepsané objednávky do pokladny.
 • stay_current_portraitBezkonkurenčně nejlepší poměr cena/výkon. Mobilního číšníka rozjedete klidně na svém mobilním telefonu.

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ FUNKCE MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA

FUNKCE MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA

Mobilní číšník je součástí pokladního systému a je skvělým pomocníkem pro restaurace, kavárny nebo bary. Získáte pohodlné zadávání objednávek přímo u stolu. Mobilního číšníka od nás rozjedete na jakémkoliv levném tabletu nebo mobilu. Klidně i na svém chytrém telefonu, nebo telefonu vašeho číšníka. Nepotřebujete tak utrácet za drahá zařízení, abyste si mohli dopřát výhod této aplikace.

S Mobilním číšníkem získáte tyto funkce:

 • Plnohodnotná pokladna ve vaší dlani
 • Možnost použití téměř na jakémkoliv zařízení
 • Upozornění na nové objednávky, například zavibrováním na chytrých hodinkách
 • Skenování věrnostních karet
 • Poslíček - speciální mód určený pro rozvozce jídla
 • Tisk účtenek a platba kartou pomocí zařízení "3v1"
 • Mobilní pokladna pro stánky, malé kavárny a provozovny – jedno zařízení se všemi funkcemi standardní pokladny

 

PLNOHODNOTNÁ POKLADNA VE VAŠÍ DLANI

PLNOHODNOTNÁ POKLADNA VE VAŠÍ DLANI

V aplikaci mobilní číšník iKelp POS Mobile zvládnete všechny úkony jako na standardní POS pokladně. Pohodlně vytvoříte nový účet, přidáte na účet nové položky, vyhledáte položky, případně kontakty, naskenujete věrnostní kartu, nebo rozúčtujete účet jednotlivým osobám.

Při platbě pak můžete účet tisknout buď na hlavní, nebo mobilní tiskárně. V kombinaci se zařízením "3v1" můžete také rovnou přijmout úhrady platební kartou nebo elektronickou stravenkou, aniž byste sebou museli nosit další zařízení.

MOŽNOST POUŽITÍ téměř NA JAKÉMKOLIV CHYTRÉM ZAŘÍZENÍ

Mobilní číšník - možnosti použití

Mobilního číšníka iKelp POS Mobile rozjedete téměř na jakémkoliv zařízení, ať je to chytrý telefon nebo tablet, android, nebo iOS. Nemusíte tak utrácet tisíce za další zařízení, která musí obsluha sebou tahat. Stačí si otevřít webový prohlížeč a přihlásit se.

Vše funguje online s automatickou synchronizací. Díky tomu máte okamžitý přístup ke všem datům, které v "terénu" potřebujete. Zadaná objednávka se automatický tiskne v kuchyni nebo na baru. Vaše obsluha tak může po objednání stolu obsluhovat další zákazníky aniž by musela běžet k pokladně a objednávku přepsat.

ZAŘÍZENÍ 3V1 - JEŠTĚ DOKONALEJŠÍ MOBILNÍ ČÍŠNÍK

Zařízení 3v1

Je jen na vás jestli mobilního číšníka použijete na svém telefonu nebo na některém z podporovaných zařízení 3v1. Pokud se ale rozhodnete pro variantu 3v1, získáte tak v jednom kompaktním zařízení pomocníka, se kterým rovnou u stolu vyřídíte všechno. Vyřídíte objednávku, vytisknete účtenku anebo umožníte zákazníkovi zaplatit za svůj účet kartou nebo elektronikou stravenkou bez toho, abyste z kapsy museli tahat další zařízení.

Zařízení 3v1 v sobě kombinuje chytré zařízení poháněné operačním systémem Android, integrovanou termotiskánu a platební terminál pro akceptaci platebních karet nebo elektronických stravenek.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Věděli jste?

Mobilní číšník zvyšuje efektivitu obsluhy a tím i vaše tržby. To spoznáte zejména v polední špičce, kdy vaše obsluha zvládne za stejný čas obsloužit více hostů. V praxi to pak znamená, že vaše obsluha naběhá méně kilometrů, objednávky zákazníků odbaví rychleji a otočí tak jeden stůl ve špičce vícekrát.

 

Více v článku: Mobilní číšník – máte ho?

Upozornění na nové objednávky,

například zavibrováním na chytrých hodinkách

iKelp POS Mobile - notifikace na hodinkach

Informaci o tom, že je u stolu nový zákazník, nebo vás žádá o účet, případně si něco doobjednal. I taková upozornění může vaše obsluha dostávat formou notifikací na mobilní telefon. V případě, že používá chytré hodinky, nebo náramek, může si nastavit upozornění i na toto zařízení. V takovém případě je o změnách v objednávce informován zavibrováním a zobrazením notifikace. Díky tomu nemusí ani tahat mobilního číšníka z kapsy.

Tyto chytré notifikace fungují skvěle především v kombinaci s naším dalším modulem Inteligentní stůl. Tento modul umožňuje zákazníkům pomoci QR kódů, nebo NFC tagů pohodlně přivolávat obsluhu nebo rovnou objednávat od stolu. Více o výhodách a přínosech tohoto modulu se dočtete v našem článku Proč používat Inteligentní stůl.

SKENOVÁNÍ VĚRNOSTNÍCH KARET

Mobilní číšník - skenování zákaznických karet

Dnes je již běžné, že restaurace, bary a jiné gastro provozovny mají zavedený věrnostní systém. Buď svůj vlastní, případně jsou zapojení do sdílených světových programů jako Cashback World, Sphere apod. U všech platí, že se zákazník identifikuje svou věrnostní kartou, která obsahuje čárový, nebo QR kód. V aplikaci mobilní číšník jsme mysleli i na to. Ať už využíváte mobilního číšníka na svém telefonu, tabletu nebo zařízení "3v1", všechna tato zařízení mají vestavěnou kameru, kterou můžete využít pro skenování čárového nebo QR kódu z věrnostní karty vašeho zákazníka.

Na jedno kliknutí tak naskenujete kód a aplikace vám zákazníka automaticky vyhledává v databázi a nákup mu přiřadí. Personálu ušetříte čas a vy získáte přízeň svého zákazníka, který nepříjde o své výhody a rád se k vám znovu vrátí. Více o modulu Věrnostní systém.

Poslíček,

speciální mód určený pro rozvozce jídla

 

Pokud děláte také rozvoz, určitě oceníte možnost použít stejné zařízení pro funkci Poslíček, která je určená pro vaše rozvozce jídla. Pomocí této funkce si řidič jednoduše seřadí objednávky dle naplánované trasy. Jediným zmáčknutím tlačítka spustí navigaci s automaticky vyplněnou adresou místa doručení, nebo na jedno kliknutí zavolá zákazníkovi.

Vše funguje online. Stejně jako u mobilního číšníka platí, že Poslíčka spustíte téměř na jakémkoliv mobilním telefonu nebo tabletu připojenému k internetu. V případě, že řidiče vybavíte zařízením 3v1, může u něj zákazník za objednávku zaplatit kartou nebo elektronickou stravenkou a rozvozce mu může vytisknout účtenku za platbu přímo v místě doručení. Více o modulu Rozvoz, online objednávky.

Mobilní pokladna pro stánky,

malé kavárny a mobilní provozovny

Mobilní číšník-malé provozovny

Mobilního číšníka nemusíte používat pouze s velkým pokladním a skladovým systémem. Lze jej použít také jako malou mobilní pokladnu samostatně. Právě tato možnost je často využívána u malých kaváren, nebo stánkového prodeje. U těchto provozoven je kladen důraz na kompaktnost pokladního řešení, jeho mobilita a hlavně zachování standardních funkcí pokladny. To vše poskytuje mobilní číšník v kombinaci s podporovaným 3v1 zařízením.

Zařízení 3v1 v sobě kombinuje chytré zařízení poháněné operačním systémem Android a softwarem iKelp POS Mobile, integrovanou termo tiskánu a platební terminál pro akceptaci platebních karet. Díky tomu získáte plnohodnotnou pokladnu v kompaktním balení.

3 SCÉNÁŘE POUŽITÍ MOBILNÍHO ČÍŠNÍKA

Mobilní telefon

Mobilní číšník - použití na vlastním telefonu

Použití aplikace na vlastním chytrém telefonu s operačním systémem Android nebo iOS

Zařízení 3v1

Mobilní číšník - použití na zařízení 3v1

Použití aplikace na zařízení 3v1, které umožňuje tisk dokladů i akceptaci platby kartou

Zařízení 2v1

Mobilní číšník - použití na zařízení 2v1

Použití aplikace na podporovaném zařízení, s vlastní termo tiskárnou

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Jestli máte nějaké nezodpovězené otázky, neváhejte mě kontaktovat

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by