Inteligentní stůl pro restaurace a kavárny

Váš podnik v mobilu zákazníka

Inteligentní stůl

Moderní a rychlá forma
objednávání a placení přímo od stolu

Přeneste svůj podnik do mobilu vašeho zákazníka. Je to moderní a pohodlná forma zobrazování vaší nabídky, přivolání obsluhy, vyžádání účtu, nebo okamžité online platby. Funguje na jakémkoliv chytrém telefonu, který je připojený k internetu a vybavený fotoaparátem, nebo NFC čtečkou.

Host si jednoduše oskenuje QR kód nebo přiloží telefon k NFC čipu. Díky tomu si tak objedná sám přímo od stolu. S elektronickou účtenkou navíc šetříte čas, náklady a přírodu.

Výhody inteligentního stolu pro vaši restauraci nebo kavárnu

 • nfcZlepšíte vytížení stolů v době obědové špičky. Zvyšte si zisk a to prakticky s nulovou investicí.
 • phone_androidNemusíte tisknout účtenku při každém prodeji. Díky dobitému kreditu zjednodušíte agendu a zákazníci s virtuální peněženkou se budou opakovaně vracet.
 • storeNabídněte vaše speciality nebo čerstvé zákusky atraktivním způsobem. Budete překvapeni, co všechno kromě menu nebo kávy si hosté objednají.
 • devicesMéně práce, více výsledků. Díky vyšší efektivitě číšníci naběhají méně kilometrů a odstraní úkony, které je zdržují.
 • supervisor_accountBuďte chytří v odměňování pracovníků. S hodnocením obsluhy to zvládnete hravě. A díky hodnocení jídel vylepšíte vaše receptury k dokonalosti.
 • card_membershipŠetřete náklady. Obědové menu na papíru, bez obrázků a bez popisu je minulost. Hosté mají vždy aktuální nabídku ve svém mobilu.

Přivolání obsluhy na jeden klik

Inteligentní stůl - přivolání obsluhy

*Na základe celoslovenského prieskumu z apríla 2015.  [Viac info]

Představte si, že přijdete do hotelu, na recepci ani noha. A vy stojíte a čekáte? Ne! Jednoduše cinkněte zvonečkem a obsluha přijde.
 

Umožněte i vašim hostům zavolat obsluhu na jeden klik. Budou spokojenější a o tuto zkušenost se rádi podělí se svými známými. Hosté nepotřebují být obsloužení okamžitě, chtějí mít jen pocit, že obsluha ví, že něco chtějí. A na to jim stačí jedno tlačítko na obrazovce mobilu. Podívejte se, jak bude fungovat zavolání obsluhy ve vašem podniku.

 • Ve vašem podniku jsou číšníci vždy po ruce
 • Spokojení hosté, protože vždy víte, kdy vás potřebují
 • Hosté odchází z vašeho podniku se zážitkem jedinečnosti

Hosté si i sami objednají u stolu

Inteligentní stůl - objednání od stolu

*Na základe celoslovenského prieskumu z apríla 2015.  [Viac info]

Číšníci nemusí přebírat každou objednávku osobně, aby zákazník získal zážitek osobního přístupu.

Hosté si mohou objednat nebo doobjednat přece i sami. Číšníci tak stíhají roznášet hotová jídla i drinky, obsluhovat hosty a věnovat se osobnímu přístupu. Hostům vytvoříte zážitek jedinečnosti a místo otřepané otázky typu "co to bude?" se číšník usměje a řekne: "Prosím, tady je vaše oblíbené vychlazené pivko :)". A právě váš podnik bude ten, o kterém se bude mluvit.

 • Vytvořte hostům jedinečný zážitek osobního přístupu
 • Číšníci naběhají méně kilometrů
 • Buďte více zaměření na potřeby hostů

Vyžádání účtenky nebo online platba jedním stisknutím tlačítka

Rýchla inventúra pomocou mobilu

Je pro vás nepříjemné pokoušet se upoutat pozornost zaneprázdněné obsluhy, když spěcháte a chcete zaplatit?

V průměru je to až 7 minut, než se vám podaří získat pozornost zaneprázdněné obsluhy a vyžádat si účet. Tuto situaci ale elegantně řeší Inteligentní stůl: Host nasnímá QR kód na stole, nebo jen přiloží svůj mobil k NFC štítku. Potom už jen zmáčkne jedno jediné tlačítko. Celou záležitost zvládne za 2-3 sekundy. Obsluha je okamžitě upozorněná zobrazením notifikace na pokladně, mobilu, nebo inteligentních smarthodinkách. Obsluha vytiskne účtenku opět jediným tlačítkem, ať je kdekoliv na provozovně. Číšník nechodí sem-tam, řeší jen spokojenost odcházejících hostů.

 • Vyžádání účtenky na jedno stisknutí
 • Zlepšení vytížení stolu v době špiček
 • Číšníci se méně naběhají, ale hosté jsou obslouženi rychleji

 

Pro online platby podporujeme univerzální platební brány GoPay, Comgate a ČSOB. Uvedení těchto bran do provozu je velmi jednoduché, podporuje několik měn, nabízí velké množství platebních metod a samozřejmostí je i možnost posílat platby na jakýkoliv vámi zvolený účet. Se zřízením a nastavením vám samozřejmě pomohou naši vyškolení konzultanti.

Více informací o platební bráně GoPay Více informací o platební bráně Comgate Více informací o platební bráně ČSOB

Obědové menu a jídelní lístek v mobilu hostů vždy aktuální

Jedálny lístok v mobile zákazníka

Vaši hosté si vždy najdou na stole aktuální obědové menu, jídelní lístek, nápojový lístek i nabídku specialit. To vše mají přímo ve svém mobilu. Vaše nabídka je vždy aktuální i bez vaší námahy.
 

Vaši nabídku zadáte jednoduše a jen jednou. Ta je vašim zákazníkům dostupná, ať se podívají kamkoliv - internet, sociální síť i mobil v kapse. Podívejte se:

Přehled hostů o vlastním účtu, hodnocení jídel a drinků

Inteligentní stůl - aktuální stav účtu

Znáte to. Vy stojíte u stolu a ztrácíte čas díváním se, jak se hosté přebírají stravenkami a drobnými ... Této situaci odzvonilo.
 

Vaši hosté mají vždy přehled o vlastním účtu. Když chtějí zaplatit, přesně ví, kolik si mají nachystat. V přehledu účtu mohou navíc jídla a drinky hodnotit. Vy tak získáváte cennou zpětnou vazbu a můžete své receptury vyšperkovat k dokonalosti.

 • Hosté ví, kolik mají zaplatit ještě před příchodem číšníka
 • Hodnocení jídel a drinků v přehledu účtu
 • Úspora času obsluhy při přebírání platby

Nemusíte tisknout účtenku při každém prodeji

Inteligentní stůl - elektronická účtenka

Díky dobitému kreditu zjednodušíte svoji agendu a zákazníci s virtuální peněženkou se k vám budou opakovaně vracet.
 

Je to jednoduché. Hostům dobijete kredit na účet jejich virtuální peněženky a oni se k vám opakovaně vrací a platí svým kreditem. V tomto případě se netiskne žádný daňový doklad. Vytisknout můžete například informativní doklad o čerpání kreditu. Ideální řešení pro štamgasty a VIP zákazníky.

 • Kredit můžete použít i jako řešení zaměstnanecké stravy
 • Díky kreditu snížíte počet daňových dokladů - účtenek
 • Bonusový kredit při dobití můžete použít jako šikovný marketing

Hodnocení obsluhy

Inteligentní stůl - hodnocení obsluhy

Je důležité znát svůj tým a správně ho motivovat a odměňovat.

Zpětná vazba od vašich hostů vám prozradí, v čem jste skutečně dobří a kde se můžete zlepšit. Navíc správné ocenění zaměstnanců přináší lepší výsledky. Pochvala od zákazníka může být více motivující než peníze. Zároveň můžete diskrétně vyřešit nespokojenost jednoho zákazníka a ten nebude mít potřebu všude o tom mluvit. Právě naopak, pochválí váš kvalitní zákaznický servis. Podívejte se, jak mohou zákazníci zlepšit váš zisk.

 • Uznání pro vaše pracovníky přinese vyšší zisky i pro vás
 • Proměňte i nespokojeného zákazníka na usměvavého
 • Udělejte váš kvalitní zákaznický servis pověstí vašeho podniku

Vyzkoušejte na svém mobilu

Zkusit iKelp POS Mobile QR kód

Načtěte QR kód pomocí mobilu nebo jednoduše zmáčkněte následující tlačítko níže a vyzkoušejte si naživo funkce inteligentního stolu:

Naše webová appka funguje na všem (Android, Windows, iOS, Linux, OS X), nic není třeba instalovat a vy můžete začít okamžitě.

Write by Author / Vytvorené by