Denní menu online na Facebooku, webstránce restaurace a kavárně

Denní menu přímo na vaší stránce. Stačí ho zadat jen jednou v aplikaci a zveřejní se automaticky na různých místech najednou a se vždy aktuálními údaji.

Facebook stránka se vždy aktuálním denní menu

Zpřístupněte vaše denní menu i na Facebooku. Těch pár kliků v aplikaci stojí za to, abyste se dostali mezi lidi v největší sociální síti vůbec. A vás to nestojí ani korunu.

Živá ukázka aktuálního denního menu na facebooku.
Přidání záložky Denní menu na Facebooku zvládnete podle krátkého instruktážního videa i bez odborných znalostí. V aplikaci iKelp POS Mobile je to skutečně jednoduché. A je jedno, jestli se zákazník podívá na web nebo svůj mobil ve vašem podniku. Nabídka je vždy aktuální.

Webová stránka s aktuálním denním menu

Živá ukázka denního menu na webstránce restaurace. Vaše webstránka je něco jako vizitka. Vaši potenciální zákazníci na ní hledají kontakt, fotky a aktuální nabídku. Díky aplikaci POS Mobile se aktuální obědové menu na webu stává hračkou. Zvládnete to i bez odborných znalostí. Na svůj web umístíte krátký kód a vaši zákazníci najdou přesně to, co hledají - aktuální nabídku na vašem webu. A vás to nestojí ani sekundu práce navíc. Platí pravidlo, že nabídku zadáváte na jednom místě a jen jednou.

Denní menu jako příspěvek na facebooku

Neexistuje lepší upoutávka na vaše denní menu, jak zobrazení na místě, kde jsou všichni od rána do večera - na Facebooku. Vždyť kdo dnes netouží po zajímavostech na sociálních sítích?

V naší aplikaci to máte úplně jednoduché. Stačí dát sdílet denní menu jako příspěvek na Facebooku, nastavíte datum a čas a aplikace sama zabezpečí vytvoření a nastavení příspěvku jakoby to dělal profesionální marketingový pracovník. A jestli máte obrázky jídel, váš příspěvek bude ještě poutavější. No nedali byste si dnešní kuřecí pochoutku U Malackého Draka? (viz ilustrační obrázek)

INTELIGENTNÍ STŮL VE VAŠÍ RESTAURACI

Inteligetný stôl

Stůl ve vaší restauraci můžete brát jako kus dřeva, kus "neživého" nábytku. Ale co když ho nalepením malého štítku změníte na inteligentní stůl, který vám pomáhá s obsluhou hostů?

Najednou naběháte méně kilometrů, hosté nepotřebují za každou cenu získávat pozornost číšníků a mají pocit plynulé obsluhy. Paradoxně toho dosáhnete menším množstvím práce a získáte tak víc prostoru pro osobnější přístup.

Všechny tyto výhody můžete začít využívat okamžitě, bez složitých nastavení a bez investic do zařízení. Jednoduchý štítek na stole dostane vaši restauraci doslova do mobilu vašich hostů. Ti si tak budou moct doobjednat, vyžádat účtenku, prohlédat váš jídelní lístek, ale i hodnotit jídla a obsluhu.

Dejte vašim hostům to, co v moderním světě očekávají jako samozřejmost. Více informací najdete na stránce Inteligentní stůl.

Write by Author / Vytvorené by