Zavolání obsluhy mobilem

Restaurační systém, který sám obsluhuje hosty u stolu.

Použití zavolání obsluhy na stole

Neztrácejte až 25% vaší tržby díky neefektivitě. Dejte zákazníkům možnost Zavolat obsluhu a objednat přímo u stolu a zvyšte vytížení stolů už dnes. Navíc získáte spokojené hosty, kteří o vás šíří dobré jméno. Podívejte se na krátké video.

Zákazníci nečekají na obsluhu

Vyžiadanie účtenky na 1 klik

* na základe Prieskum u hostí reštaurácií a kaviarní. z apríla 2015, 3 304 účastníkov.

*Na základe celoslovenského prieskumu z apríla 2015. [Viac info]

Věděli jste, že až 67% zákazníků by přivítalo vyžádání účtenky na 1 klik*? Co v dobrých restauracích trvá v průměru více jako 5 minut. S námi je průměr už 2 minuty a spokojenost zákazníka, který přesně ví, kolik bude platit. Inteligentní stůl přinese vašemu zákazníkovi i další možnosti jako

  • Přivolání obsluhy zákazníkem na 1 klik
  • Přehled o účtu na svém stole (i na osoby)
  • Hodnocení jídel a obsluhy
  • E-Jídelní lístek, nebo nápojový, vinná karta

Přivolání obsluhy funguje neuvěřitelně jednoduše

Zavolanie obsluhu na 1 klik

Přivolání obsluhy od stolu šetří čas hostům a i číšníkům. Ti se mohou zaměřit zejména na obsluhu zákazníků, kteří je nejvíce potřebují. Zákazníci si navíc mohou na mobilu shlédnout nabídku vašich specialit a objednat si něco navíc. Jednoduché kroky jak využít přivolání obsluhy

  • Zákazník sejme QR kód
  • Vybere si Zavolat obsluhu
  • Číšník je notifikovaný a vidí volání od stolu

Zákazník může použít jakýkoliv smartphone nebo tablet. Je jedno jestli má Android, iOS (iPhone, iPad) nebo Windows fungujeme všude.

Vyzkoušejte na svém mobilu

Zavolat obsluhu QR kódem

Zostnímajte QR kód pomocou mobilu a vyskúšajte si sami zavolať obsluhu či inú funkciu, ktorú získate QR kódom na stole, alebo kliknite na Zavolaťobsluhu.

Naše webová appka funguje na všem (Android, Windows, iOS, Linux), nic není třeba instalovat a zákazník se nezdržuje. A jedině u nás máte kromě hodnocení obsluhy i mnoho dalších užitečných nástrojů. To vše komplet pod jednou střechou.

Write by Author / Vytvorené by